تعاریف

از نظر حقوقی، در معاملات سایت فروشگاه اینترنتی ارگانیک خونه ، فروشگاه اینترنتی ارگانیک خونه به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند. فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آنرا در سایت فروشگاه مجازی درج نموده است.

مدیریت فروش

۱- ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در موارد معین به قیمت کالا اضافه می شود، هزینه ارسال کالا خواهد بود. مکان تحویل کالا توسط مشتری سفارش دهنده در سایت درج شده و فروشگاه مجازی ارگانیک خونه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را تحویل دهد. در صورتی که فروشگاه مجازی ارگانیک خونه به دلایلی که خارج از اراده فروشگاه می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون سفارش را فسخ نماید. سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده ، رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

۲- خریدار موظف است مبلغ سفارش را هنگام سفارش کالا و به صورت انلاین پرداخت نماید. در صورت عدم پرداخت وجه فروشگاه مجازی حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.

۳- فروشگاه اینترنتی ارگانیک خونه یک فروشگاه امن و  قابل اطمینان بوده و مشتری اطمینان خاطر داشته باشد که در صورتی که در مرحله پردازش خرید مشکلی از بابت موجود بودن کالا رخ داده باشد مبلغ پرداخت شده حداکثر تا ۳ روز کاری به حساب مشتری عودت داده خواهد شد.

۴- فروشگاه اینترنتی هنگام ارسال سفارشات نهایت سعی و تلاش خود را برای بسته بندی ایمن و مطمئن و استاندارد انجام می دهد و سپس آنها را به یکی از مبادی حمل و نقل کالا که توسط خود کاربر تعیین میشود تحویل می دهد.پس از تحویل مرسوله به مبادی های حمل و نقل معتبر و اعلام بارنامه مرسوله، در صورتی که هرگونه حادثه و اتفاقی حین حمل کالا اتفاق بیفتد مسئولیت آن به شرکت حمل و نقل برمی گردد و فروشگاههیچگونه مسئولیتی را عهده دار نمی باشد.

سیاست های تولید محتوا

۱- کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق به سایت و فروشگاه اینترنتی ارگانیک خونه، می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی تحت هیچ شرایطی حق و اجازه نشر و نمایش محتوای متنی و تصویری قید شده فوق برای اهداف تجاری را ندارد.

۲- فروشگاه در صورت افشای اطلاعات کاربری از جانب خود کاربر به هر دلیلی هیچگونه مسئولیتی را ندارد و هرگونه ضرر و زیان احتمالی به کاربر بر عهده خود او می باشد.

استفاده از خدمات سایت

به محض پذیرش عضویت شما در سایت فروشگاه مجازی ارگانیک خونه، عضویت شما بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آن‌ها را رعایت کنید.